Gastronomia w Warszawie

Gastronomia w Warszawie

Elektroniczne karty zdrowia są podstawą nowego planu reform opieki zdrowotnej prezydenta Obamy. Demokratyczna Dom i Senatu sprawowały swoją moc do przeforsowania planu, który będzie ustanowienia funkcjonującego systemu elektronicznej dokumentacji zdrowotnej w ciągu zaledwie pięciu lat. To będzie kosztować miliardy dolarów, aby skonfigurować, ale przewiduje się, aby zaoszczędzić miliardy dolarów na przyszłe koszty opieki zdrowotnej.aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. Większość ludzi postrzega te oszczędności w dużych placówkach medycznych i opieki zdrowotnej masywną maszynę. Nie powinniśmy zapominać o mniejszych organizacji w całym kraju.

Dwight, Illinois jest jednym z mniejszych miast w Stanach Zjednoczonych. Z populacją wynoszącą mniej niż 5000 osób, niektórzy mogą uważać Dwight idealne miejsce do pozyskania rodziny. W rzeczywistości, dane statystyczne wskazują na ten fakt. Mediana dochodów i cen mieszkań stanowią zdrową klasy średniej populacji. średni wiek mieszkańców wynosi poniżej 40. Jest to małe miasto, które posiada szereg potrzeb zdrowotnych.

Dwight Szpital Illinois jest tam dla nich. Posiada instalacje niezbędne do leczenia populacji. Jest to również obiekt, który może korzystać z elektronicznych kart zdrowia. Mniejsze organizacje opieki zdrowotnej nie może sobie pozwolić na popełnianie błędów i zapewnić opiekę nieefektywne. Oni nie utrzymują te same olbrzymich budżetów że ich odpowiednikami w Chicago, Nowym Jorku i innych dużych miastach zrobienia. Każdy błąd unikać opłaca się dziesięciokrotnie w mniejszych zakładu opieki zdrowotnej.

Główni przywódcy, takich jak prezydent Obama będzie prawdopodobnie nigdy nie odwiedzić Dwight Hospital. Jednak każdy doceni korzyści osiągnięte dzięki zastosowaniu elektronicznych kart zdrowia. Istnieją inne podobne miast w całym kraju, które będą doświadczać seriami wydajności z tej zmiany.

- autor artykułu