Korki z Warszawie

Korki z Warszawie

Venture kapitalistami; Znalezienie odpowiedniego One

Tak często okazuje się, że przedsiębiorcy poszukują inwestorów kapitałowych w celu sfinansowania ich kolejną przygodę. Niestety wielu przedsiębiorców nie rozumieją, że inwestorzy są dość specyficzne dla danej branży przynajmniej bardzo dobrzy są. Dlaczego jest to pytasz?

Otóż dlatego, że nawet inwestorzy mają ograniczone ilości zasobów i setek i setek ofert, które ludzie chcą im zrobić. Nie mogą używać ich wszystkich i chcą, aby upewnić się uzyskać najwyższy zwrot za grosze; która obejmuje najszybszy zwrot z inwestycji w najmniejszym nakładem kapitałowym w jak najkrótszym czasie.

Można zrozumieć, dlaczego praca przedsięwzięcie kapitalisty nie jest łatwe i dlatego tak ważne jest, aby znaleźć ten właściwy, który jest specyficzne dla danej branży do Ciebie lub przedsiębiorczości biznesplanu. Tam naprawdę nie ma potrzeby, aby skontaktować się z funduszy typu venture capital, które nie specjalizują się w danej branży innej niż być może poprosić o skierowanie do rozmowy, ponieważ są zajęci i nie interesuje. Oni naprawdę nie są i to nic osobistego jest po prostu biznes.

Nie ma po prostu wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia, aby czytać wszystkie te wielkie plany biznesowe autorem wszystkich tych przedsiębiorców. W rzeczywistości w moich czasach Czytałem wiele biznesplanów zbyt wiele do listy w ciągu kilku lat i mogę sobie wyobrazić venture capital jest chyba czyta, że wiele planów biznesowych w ciągu jednego tygodnia. Nie trać czasu i nie trać czasu.

Musisz upewnić się, że jesteśmy w branży specyficzne dla danej branży zapytać ich, czy są zainteresowani przez telefon, a jeśli tak, wysłać do nich podsumowania wykonawczego, nie cały biznes plan, jak to będzie po prostu stać papier zarysowania lub kończy się na około pliku. Proszę wziąć pod uwagę to wszystko w 2006 roku.

"Lance Winslow" - Online Think Tank Forum Forum. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/. Lance jest online pisarz na emeryturze.


- autor artykułu