Wakacje w Warszawie

Wakacje w Warszawie

W USA mamy ciężko pracować w przeważającej części, aby zapewnić, że nasze dzieci otrzymują słabe zdrowie. Przyjrzyjmy się, jak to zrobić.

1. Najczęstsze Konserwy najczęściej spożywane przez kobiety w wieku rozrodczym należą: soda, konserwy z tuńczyka, brzoskwinie, ananasy, zielona fasola, kukurydza, pomidor i zupy z makaronem, kurczakiem i konserw dla niemowląt.dekoracje weselne bielsko biała Te pokarmy zawierają na ogół wysoki poziom BPA - w analizie testu 2006 przez krajową firmę US pięćdziesiąt siedem procent wszystkich tych puszek. Zawarte BPA znana z produkcji wyzwania dla układu nerwowego i tkanki mózgowej

2. Jedz przetworzonej żywności ładowane z chemikaliami, które modyfikują geny, a przynajmniej osłabić właściwego przetwarzania żywności w naszych ciałach.

3. Jedz cukru i pić napojów gazowanych. Zarówno uczyni ciało bardzo kwaśne i fosforany w puszkach napojów z dematerializacji kości.

4. Pij wodę złej jakości. To prowadzi do chronicznego odwodnienia i przewlekłe choroby. Większość http://pbok.pl naszej wodzie pitnej jest chlorowana i wiele jest zużywana w butelkach. Choć testy wodociąg dla "bezpieczeństwa" nadal zawiera "dopuszczalny poziom arsenu, kadmu, ołowiu i innych toksyn neuro.

5. Czy tylko ćwiczenia usta i palce (jeść i siedzieć przed telewizorem, Game Boy lub inne podręczne telefon lub opracować i komputer).

6. Spożywanie większość swoich warzyw i owoców lub napoje z puszki. Z BPA oraz fakt, że przetwarzanie usunęła enzymy żyjących z żywności stwarza więcej toksyn dla naszych systemów trawiennych w obsłudze.

7. Następnie możemy wykańczać nasz organizm żywy oddechowy z koktajle chemiczne dymu i innych zanieczyszczeń powietrza urodzony i szczepień oraz stworzyliśmy doskonałą burzę przerastają nasze układy odpornościowe i stworzyć dzieciom z wielu NOD psychicznego emocjonalnymi wyzwaniami.

8. Wraz ze starzeniem się organizmu, a jeśli mieszka się starszy to nie powinno być zaskoczeniem, że "nabycie" chorób przewlekłych. W oparciu odwodnienia ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć to większość naszego życia i nowoczesne leki dodać do końcowego fragmentu obrazu, aby osłabiać i finalizacji ostatecznych naprężeń w naszych ciałach i umysłach.


- autor artykułu