Fora internetowe o Warszawie

Fora internetowe o Warszawie Również firmy, które dzierżawią swój sprzęt (czy to z powodu braku gotówki lub dlatego, że zdecydują się to zrobić).]

Zdyskontowanych przepływów pieniężnych. DCF jest to, co analitycy z Wall Street użyć, aby przypisać wartość firmy .. I jak licencjackich Cheme, to metoda musiałem learningu od wielkich gigantów petrochemicznych stosowanych DCF, aby decyzje dotyczące projektów, produktów i ulepszeń kapitałowych.Dystrybutor chemii gospodarczej Podstawą DCF jest przepływ środków pieniężnych w firmie (a nie jej aktywa) - zwłaszcza przyszłych przepływów pieniężnych (co oznacza, że jeśli ktoś prognosticates źle "Gigo"), w tym marginesów, długu, podatki i healthandfitness.pl/trener-osobisty/ struktury kosztów.

Wartość porównawcza: Jeśli jesteś w rynku nieruchomości (lub własny dom), można zrozumieć tę metodologię. Podobnie jak wygląda podobnych cen sprzedaży domu w porównywalnych dzielnicach, a następnie stosuje się tę wartość do domu, o którym mowa, można by zrobić to samo dla firm prywatnych. I tu leży problem. Sprzedaż nieruchomości są jawne. Prywatne sprzedaży przedsiębiorstwa są zazwyczaj prywatne. Uzyskanie tej informacji jest naprawdę difficult- i mogą nie być wiarygodne. (Na przykład, że nigdy nie ujawniać ceny, że każdy z naszych klientów uzyskany. Ani by większość innych konsultantów. Tylko wtedy, gdy firma zostaje przejęta przez podmiot publiczny (a nawet wtedy musiałby to być znacząca akwizycja być zgłaszane ) lub jeśli nie było Bank / finansowanie kapitałowe mogą być numery wiarygodnie uzyskać).

Fora internetowe o Warszawie

Hybrydowe modele: modele te są faworytami back-of-kopercie lub scribblers serwetka wszędzie. Jeden zajmuje profits- i sprzedaż lub zysk (jeden lub drugi); uzyskuje wielokrotności spółkach publicznych "(cena / sprzedaż [P / S] lub zysk / akcja) oraz ustalenia wyceny swojej firmy z tych wielokrotności. Niektórzy ludzie uważają, że użyć bardziej wyrafinowanej wersji, gdy zatrudniają wielokrotności dla firm prywatnych w podobnych branżach.Jednak wyniki te są bardzo niestabilne i nie ważne dla planowania długoterminowego i porównania. Twoje zyski i sprzedaży mogą nie odzwierciedlać warunki długoterminowych, a sam rynek akcji ma lotność (ya think?). Jako takie, metoda ta sprawdza się najlepiej w okresach stabilności i gdy stosunek zysk / sprzedaż jest stabilna i przewidywalna.

Niektóre Dodatkowe zasoby


- autor artykułu