Zamieszki w Warszawie z okazji 11 listopada

Zamieszki w Warszawie z okazji 11 listopada

Wprowadzenie do Venture Capital

Co to jest Venture Capital (VC): To może być zdefiniowana jako kapitał podawać inbusinesses, które są nowe, niesprawdzone i ryzykowne, ale o dużym potencjale wzrostu i profits.It jest finansowanie niesprawdzonych technologii, procesów, systemów lub produktów, które nie mają gwarancji sukcesu, ale przechylić szalę na rzecz inwestowania w nich, ze względu na ich wysoki potencjał wzrostu i zysków.

Sukces w aproject tego typu niesie obietnicę uchwycenie całości, lub przynajmniej znaczną część rynku, dla danego produktu lub usługi. Jest to kusząca perspektywa zakrętach rynku, a tym samym ruszeniem samochodu sos do domu, który przekonuje Venture kapitalistyczna ryzykować swoje pieniądze. Oczywiście perspektywa takiego wysokiego wzrostu i zysków w sposób naturalny rodzi się z niej, ryzyko utraty wszystkiego.

Wszystko albo nic to wspólna cecha ofthis typu offinancing.It może być również w porównaniu do emisji niepublicznej. Gracze zaangażowani są tu wysokie osoby Net Worth, lub instytucje, które uczestniczą lub puli razem swoje środki na inwestycje za pośrednictwem specjalistycznych firm inwestycyjnych. Te firmy inwestycyjne zwrócić uwagę na Okna PCV i drewniane Gdynia możliwości wysokich zysków wobec wysokiego ryzyka i określenia projektów, które są stosunkowo nowe i jeszcze się osiedlić. A ponieważ nie są one ustalone graczy początkujących te nie są w stanie ani zaciągać pożyczek bankowych na korzystnych warunkach, lub udać się do subskrypcji publicznych (IPO). Ta wrażliwość theentreprenuer przyciąga inwestor, który oferuje wziąć udział w spółce na podstawie zysków i strat. Oznacza to, że thefinancier jest gotów ponieść straty również w przypadku thenewbusinessnot dobrze, co nie ma miejsca w przypadku tradycyjnych finansistów takich jak banki.

Dla nowego biznesu, który ma genialny pomysł, aby pracować, ale nie jest w stanie samo się krystalizują z tytułu braku funduszy, w tym oferta thefinancier jest nie do odparcia.

- autor artykułu